loading...

پایگاه خبری صدای چورژی

مشکل آب شرب شهرک‌های الحاقی فقط با اتصال آب هانه کوان برطرف نمیگردد!

مشکل آب شرب شهرک‌های الحاقی فقط با اتصال آب هانه کوان برطرف نمیگردد!

انتظار از نماینده جهت تسریع در تخصیص بودجه جهت برطرف نمودن همیشگی مشکل کم آبی این مناطق / عدنان بابایی

تامین آب، ایجاد کنارگذر و توسعه بازارچه مرزی شوشمی مطالبه مردم پاوه از رییس جمهور است

فرماندار پاوه:

تامین آب، ایجاد کنارگذر و توسعه بازارچه مرزی شوشمی مطالبه مردم پاوه از رییس جمهور است

نشست شورای آموزش و پرورش شهرستان پاوه برگزار شد

تاانشست شورای آموزش و پرورش شهرستان پاوه با حضور دکتر محمدی مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمانشاه و معاونین در سالن جلسات سردار شهید حاج قاسم سلیمانی فرمانداری پاوه

کنکور 1401 در پاوه با حضور 2055 داوطلب در 18 حوزه ی امتحانی برگزار می چورژی

مدیر آموزش و پرورش شهرستان پاوه خبر داد :

 کنکور 1401 در پاوه با حضور 2055 داوطلب در 18 حوزه ی امتحانی برگزار می شود

رفع تشنگی باغات پاوه چشم انتظار "سامانه سردسیری"

فرماندار پاوه با اشاره به مشکل کم آبی که باغات پاوه را نیز درگیر کرده، گفت: اصلی‌ترین راهکار برای تامین آب پایدار برای باغات پاوه اجرای سامانه سردسیری است.

مروری بر خاطرات؛ بازسازی دو کلاس قدیمی در مدارس شهرستان پاوهبه مناسبت هفته ی معلم کلاس دوم دبستان محمد زاهد ضیایی سال 1355 و کلاس سال اول دبیرستان درس زیست شناسی مدرسه ی ام المؤمنین عایشه (رض) در سال 1371 با حضور دانش آموزان و معلمان آن زمان بازسازی شد.

دلایل روی آوردن جوانان و نوجوانان به خودکشی چیست؟در روزهای اخیر اخبار خودکشی نوجوانان در برخی مناطق کشور زنگ خطر این آسیب اجتماعی را به صدا در آورده است که می‌توان شناخت برخی نشانه‌ها و علل از بروز این پدیده تلخ اجتماعی جلوگیری کرد.

جزئیات یارانه جدید از عدم برداشت تا واریز کمتر از ۳۰۰ تا ۴۰۰ هزار تومان

یارانه ۳۰۰ تا ۴۰۰ هزار تومانی که به حساب سرپرستان خانوار ۷۲ میلیون ایرانی واریز شده است، فعلا قابل برداشت نخواهد بود.

خانه اش بوی مهربانی میداد…/فیلم

افتتاح نمایشگاه هنرهای تجسمی در پاوه/گزارش تصویریبه مناسبت هفته معلم نمایشگاه طراحی و نقاشی هنرمند آلان رئوفی با حضور فرماندار،رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و جمعی از مسئولین در موزه مردم شناسی پاوه افتتاح شد.

بخشدار جدید نوسود معارفه شد

با حضور فرماندار پاوه، امامان جمعه نودشه و نوسود، فرماندهان نظامی و انتظامی منطقه نوسود، شهرداران نوسود و نودشه، اعضای شورای شهرهای نوسود و نودشه، مدیر آموزش و پرورش نوسود و جمعی از اعضای شورای اداری بخش نوسود در مراسمی بخشدار جدید نوسود معارفه شد

افزایش امنیت پیج اینستاگرام برای جلوگیری از هک شدنشاید شما هم شنیده باشید که کاربران زیادی پیج‌های اینستاگرامی خود را به دلیل هک شدن از دست می‌دهند. ممکن است با خود فکر کنید که هکرها فقط به پیج‌های پرمخاطب حمله می‌کنند و به دنبال پیج‌های با فالوور کم نیستند. جالب است بدانید پیج‌هایی که فالوور زیادی دارند، معمولاً از امنیت بالایی برخوردارند؛ به همین دلیل هکرها بیشتر پیج‌های با فالوور کم را هدف قرار می‌دهند. به همین دلیل این روزها امنیت اینستاگرام به یکی از موضوعات داغ فضای مجازی تبدیل شده است.

درددل یک کولبر با ارشدترین فرمانده نظامی منطقه:

هدایت تحصیلی ،پدیده ی سرنوشت ساز / فروتن امینینکاتی مهم در خصوص هدایت تحصیلی و انتخاب رشته 
نگارنده: فروتن امینی سرگروه مشاوه شهرستان پاوه و یکی از مدرسین و صاحبنظران در زمینه ی هدایت تحصیلی در کشور

آزمون استخدامی آموزش و پرورش در روزهای (پنج‌شنبه و جمعه 15 و 16) اردیبهشت ماه جاری برگزار می‌شود.کارشناس مسئول سنجش و پایش کیفیت آموزشی آموزش و پرورش شهرستان پاوه گفت: آزمون استخدامی آموزش و پرورش در روزهای (پنج‌شنبه و جمعه 15 و 16) اردیبهشت ماه جاری برگزار می‌شود.

تجلیل از اعضای شورای اسلامی شهر پاوه به مناسبت روز ملی شوراها

تجلیل از اعضای شورای اسلامی شهر پاوه به مناسبت روز ملی شوراها

شهردار پاوه به همراه تعدادی از کارکنان شهرداری به مناسبت روز شوراها در صحن شورای اسلامی شهر حضور یافتند و مناسبت مذکور را گرامی داشتند.

راهپیمایی روز جهانی قدس با حضور قشرهای مختلف مردم پاوهاقشار مختلف مردم غیور و همیشه در صحنه پاوه امروز راس ساعت ۱۰ و سی دقیقه ، همزمان با سراسر کشور در راهپیمایی روز قدس شرکت کردند.

جذب اعتبار ۳ میلیارد تومانی برای احداث چمن مصنوعی و سالن ورزشی در پاوهفرماندار پاوه در نشست شورای آموزش و پرورش پاوه از جذب اعتبار ۳ میلیاردی برای احداث سالن ورزشی در چورژی و زمین چمن مصنوعی در پاوه خبر داد.
 اردشیر رستمی در این نشست گفت: جهت احداث سالن ورزشی در چورژی مبلغ دو و نیم میلیارد تومان و جهت احداث زمین چمن مصنوعی در شهرستان پاوه مبلغ ۸۰۰ میلیون تومان جذب شده است.

در نشستی در پاوه مشکلات آنتن دهی و اینترنت اورامانات بررسی شدبا دعوت نماینده پاوه و اورامانات ، و با حضور مدیرکل ارتباطات سیار ، مدیرعامل مخابرات استان کرمانشاه ، فرماندار پاوه و معاونین برنامه ریزی و عمران، در نشستی مشکلات آنتن دهی و اینترنت در اورامانات بررسی شد.

کتاب "داعش مصیبت بزرگ دنیای اسلام" چاپ و روانه بازار نشر شد.

مجموعه سخنرانی‌های ماموستا مُلا «قادر قادری» امام جمعه پاوه با عنوان "داعش مصیبت بزرگ دنیای اسلام" چاپ و روانه بازار نشر شد.

صادق خدادادی:به 35 "شهرداری" کرمانشاه خدمات می‌دهیمصادق خدادادی در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به فعالیت 31 ساله سازمان همیاری شهرداری ها، گفت: این سازمان یک نهاد غیردولتی است که وظیفه ذاتی آن پشتیبانی و حمایت از شهرداران در حوزه های مختلف آموزشی، فنی، حقوقی، مالی و... است

برگزاری نشست هماهنگی برنامه‌های در دست اقدام شهرداری به مناسبت روز درختکاری

برگزاری نشست هماهنگی برنامه‌های در دست اقدام شهرداری به مناسبت روز درختکاری

روز یکشنبه هشتم بهمن ماه نشست هماهنگی برنامه‌های در دست اقدام شهرداری به مناسبت روز درختکاری به دعوت شهرداری و با حضور رؤسای محترم ادارات منابع طبیعی، محیط زیست، ورزش و جوانان و نیز نماینده محترم اداره جهاد کشاورزی و مدیر عامل محترم انجمن ژیوای در محل سالن جلسات شهرداری برگزار شد.

تعداد صفحات : 3