جمعه 31 شهریور 1402

دونیت تبلیغات تماس با ما طراحی سایت
  • نویسنده :
  • بازدید : 94 مشاهده

رسانه خبری صدای چورژی: دکتر اردشیر رستمی فرمانداری پاوه در جلسه شورای اداری با حضور حاج ماموستا ملاقادر قادری و سایر مسئولین و رئیس ادارات گفت:فتنه ایجاد تفرقه و دودستگی میان چند نفر و یا یک جامعه است که در حوادث اخیر کشورمان شاهد ایجاد این فتنه بودیم

وی افزود:امروز میدان جنگ تفکر و ذهن آدم ها هست و اخبار و فضاهای خبری مصداق بارز توپ و تانک و میدان جنگ هست که ما باید مراقب باشیم که در این میدان نبرد گول فتنه و تفرقه افکنی دشمن را نخوریم.

دکتر رستمی ادامه داد:جنگ امروز یک جنگ شناختی است و وظیفه ما کارکنان دولت و نظام این است که نسبت به این جنگ هوشیار باشیم و نسبت به مشکلات روز اشراف داشته باشیم.
یکی از شاخص های این جنگ شناختی ما مسئولین هستیم،هروقت ما در جایگاههایمان به درستی با رعایت عدل و انصاف و به درستی به وظایف خود عمل کردیم و با رانت و فساد اداری و اجتماعی مبارزه کردیم در این جنگ سربلند بیرون آمده و هم به نفع خود و هم به نفع ملت پیروز خواهیم شد.

فرماندار پاوه باتوجه به موضوع جلسه موارد فوق را به نهادها و ادارات مربوطه یادآور شد:

کنترل قیمت های بازار به صورت محسوس و نامحسوس،برخورد با گرانفروشان و متخلفان صنفی باید بیشتر بشود،باید حرکت ما به این سمت و سو بازدارنده و مشهود باشد و نباید اختلاف قیمت در سراسر شهر احساس شود.
همین گرانفروشی و عدم کنترل قیمتهای بازار باعث میشود که دیدگاه مردم نسبت به نظام و انقلاب عوض شده و باعث به وجود آمدن نا آرامی ها شود.

پروژه های آبرسانی و گاز رسانی قبل از رسیدن فصل سرما باید تکمیل شده و جاهایی که هنوز امورات آنها در دست اقدام است چه گازرسانی و چه مشکلات آب،مانند روستاهای فاقد پوشش فاضلاب از هم اکنون با مکاتبات خود،به مشکلات آنها رسیدگی نمایید.

رسیدگی،بازدید و کنترل بر وضعیت کشتارگاهها  و رفع نواقص توسط شهرداری ها با نظارت معاون عمرانی فرمانداری پاوه بررسی شود.

باتوجه به جلسات متعدد که قبلا هم داشتیم سگهای ولگرد باید ساماندهی شوند اما متاسفانه تاکنون تصمیمی اتخاذ نشده است.

مستقر شدن اکیپهای زمستانی امداد و نجات حوادث جاده ای در جاده های مواصلاتی مخصوصا در بخش نوسود که باید هرچه زودتر توسط هلال احمر انجام بپذیرد.

لزوم رسیدگی به جایگاههای دفع زباله های شهری توسط شهرداری ها و با نظارت معاونت عمرانی فرمانداری

لزوم رسیدگی به مشکلات باقی مانده مسکن مهر تپه کوله که هنوز عدیده ای از مشکلات در آن نقطه پا بر جا است.

دبیرخانه های ایجاد اشتغال باید توسط اداره کار جهت اجرای مصوبات باید هرچه سریع تر معرفی شوند.

از ساخت و سازهای بدون مجوز به صورت جد خودداری شود که مکاتبات آن در جلسه دیروز با حضور مدیر کل امور شهرداری‌ها در استانداری که مهندس ساسانی هم تاکید داشتند از این کار جلوگیری شود و یک اکیپ ماهر و ناظر جهت کنترل این ساخت و سازها پیگیر وضعیت باشند.

لزوم رسیدگی به زمین‌های بنیاد مسکن در شهرک صنعتی سریاس که باید قبل از هرگونه تنش،اعتراض و اختلافات محلی باید حل و فصل شده و نتیجه‌ی آن به فرمانداری ابلاغ شود.

اداره راه یک مکانی را جهت خدمات دهی بیمه سلامت که هم اکنون این بیمه پاسخگوی مشکلات بسیاری از شهروندان می باشد را تعیین نماید تا این خدمات از پیش بیشتر شده و همشهریان دچار مشکل نشوند.

میزهای خدمت هر دوشنبه باید در تمامی ادارات جهت پاسخگویی به مطالبات و مشکلات مردم برپا شده و ادامه داشته باشد.

تامین تجهیز ادارات باید توسط خود اداره با سازمان مربوطه انجام شده و مکاتبات خود را از آنها دریافت کنند،این مکاتبات را برخی ادارات از فرمانداری پاوه پیگیری میکنند که باید از اداره کل انجام بپذیرد

بهینه سازی مصرف گاز توسط اداراتی که مصرف آنها بالاست باید اصلاح شود.

فعال نمودن روابط عمومی های ادارات جزء الزامات می باشد،اداره ای که با مشکلات مواجه است باید توسط روابط عمومی آن مشکل مربوطه ابلاغ شود.

مدیران ما باید به دنبال مصوبات سفر رئیس جمهور به کرمانشاه باشند،چیزی حدود ۸ هزار میلیارد تومان دستاورد این سفر بود و این مدیران باید با حضورت در ادارات کل مربوطه مطالبه کر باشند و اعتبارات لازم را جهت حل مشکلات خود دریافت نمایند.

در ادامه سرهنگ دوستی برنامه های لازم جهت برگزاری هرچه باشکوه تر راهپیمایی 13 آبان و روز دانش آموز در شهرستان را بیان نمودند.

در پایان به پاس خدمات متعدد و همچنین ایجاد تشویق بین مدیران از دو مدیر جهادی شهرستان،آقای شیخ الملوک ریاست کمیته امداد پاوه و مهندس نویدی شهردار باینگان لوح تقدیری اهدا شد و از آنان تجلیل شد.نظرات ارسال شده

کد امنیتی رفرش

باکس جستجو

هر موضوعی که میخواهید جستجو کنید را در این قسمت بنویسید

تمام حقوق مطالب سایت برای پایگاه خبری صدای چورژی حفوظ میباشد