جمعه 31 شهریور 1402

دونیت تبلیغات تماس با ما طراحی سایت
  • نویسنده :
  • بازدید : 60 مشاهده

فرماندار پاوه در جلسه  کار گروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان با حضور دکتر احمدی مدیرکل تعاون ، کار  و رفاه اجتماعی استان:
خاصیت عزل و نصب ها این است که یک فرصت خدمت گذاری برای مسئولین تعیین میشود و یک خدمتی است که از یک خدمتگذار در برهه ای از زمان گرفته شده و به فرد دیگری داده میشود.

دکتر رستمی افزود:چه خوب است که این تغییر و تحول ها رو به جلو و مثبت باشد و با انرژی و برنامه ریزی های بیشتر آن مجموعه را پیش ببریم و با عمل کردن به تعهدات اشتغالمان و بلکه فراتر از آن تعهدات رضایتمندی هایی در این مردمی ایجاد کنیم که لیاقت بهترین هارا دارند 

وی بیان کرد: فضای کنونی جامعه ما به جهت رشد بیکاری و ضعف اشتغال بسیار این نگاهها معطوف به این جلسات و به این کارگروهها هست که امید است با معطوف کردن نگاه خودمان به سمت اشتغال اثری داشته باشیم برروی رضایت مندی و اشتغال جوانانمان.

دکتر رستمی با اشاره به ناآرامی های اخیر در کشور گفت:یکسری نارضایتی هایی هستند که امروزه در جامعه شاهد هستیم بخش عمده ای از آنها نشات گرفته از نوعی توقع و نگاه جامعه جوان ما به شغل ،رفع معضل بیکاری و به اشتغال پایداری است که بخش عمده ای از آنها درزمره ی همین تعهدات اشتغالی می باشد که در جلسات ما پیش میرود .

فرماندار پاوه ادامه داد:انتظار ما این است که همه دستگاههایی که چه در امر صدور مجوز کار می کنند و چه دستگاههایی که بعد از صدور مجوز ها نسبت به ارائه پیشنهادات و تکمیل پرونده ها برای تسهیلات اقدام می کنند و همینطور بانکهای عاملی که در این خصوص تعامل و همکاری می کنند یک مقداری نگاه ما در نتیجه ی مسائل امروز مملکت باید دقیق تر بشود.

وی گفت:باید بپذیریم واقعیات امروز را و در وژدان بیدار و خلوت خود نسبت به این مسائل فکر بکنیم،جوانانی هستند که بلاخره یک عمر درس خواندند،به خدمت مقدس سربازی رفتند و منتظر یک شغل آبرومندانه هستند و این ماییم که باید در این جلسات به طرح های اینها ارزش بدهیم و از صفر تا صد به پرونده های تشکیل شده ی اینها رسیدگی بکنیم.

دکتر اردشیر رستمی در پایان یادآور شد:تاکید ما بر این است که تلاش بکنیم که انشاالله با ایجاد اشتغال پایدار و تلاش برای اجرای تعهدات اشتغال شهرستان و بلکه فراتر از آن به مطالبات مردم رسیدگی بکنیم چرا که برخی از اعتبارات همانند اعتبارات سفر ریاست محترم جمهوری به صورت شناور تقسیم شده و این به تلاش ما بستگی دارد که این اعتبارات را برای شهرستان خود جذب کنیم.

گفتنی است این جلسه کارگروه اشتغال شهرستان با تودیع و معارفه ی اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی همراه بود که از آقای فاضل سلیمی بخاطر زحماتی که طی این چند سال کشیده بودند تقدیر شد و آقای امیر زارعی به عنوان ریاست جدید این اداره معارفه شد.

نظرات ارسال شده

کد امنیتی رفرش

باکس جستجو

هر موضوعی که میخواهید جستجو کنید را در این قسمت بنویسید

تمام حقوق مطالب سایت برای پایگاه خبری صدای چورژی حفوظ میباشد