جمعه 31 شهریور 1402

دونیت تبلیغات تماس با ما طراحی سایت
  • نویسنده :
  • بازدید : 99 مشاهده

رسانه خبری صدای چورژی_:
سید آزاد حسینی: شهروندان مناطق الحاقی به غیر کارشناسی،بدون مطالعه و شانتاژ تبلیغاتی بودن این الحاق کاری ندارند،آنها خدمات میخواهند و باید مسئولین کمک کنند تا از لحاظ آسفالت،عمرانات و ساماندهی معابر به این مناطق رسیدگی شود

سید آزاد حسینی در جلسه پیگیری مطالبات مردم در حوزه مدیریت شهری با حضور نماینده پاوه و اورامانات گفت: همانگونه که میدانید اکثر شهرداری ها به سمت خودگردانی می روند و از اعتبارات دولتی کم برخوردار شده اند لذا شهرداران ما باید کم کم به سمت و سوی درآمد پایدار بروند تا بتوانند از امورات روزمره و هرآنچه که منجر شود به خدمت بیشتر به مردم جا نمانند.

حسینی افزود:شورا به عنوان نماینده مردم و جناب دکتر لهونی به عنوان نماینده مردم اورامانات فرصتی به ما داده شده که بتوانیم حداقل مردم از انجام خدمات اولیه بی نیاز باشند.

رئیس شورای شهر پاوه در رابطه با الحاق چهار روستا به شهر پاوه گفت: به اینکه این امر یک بازی سیاسی بوده،تصمیمی نا به جا بوده و ... کاری نداریم،اکنون این چهار روستا به شهر پاوه الحاق شدند و مردم  از شهرداری خدمت می خواهند چرا که مردم هنوز توجیه نشده اند که شهرداری باید با درآمد پایدار بتواند به آنها خدمت رسانی نماید و همینکه به شهر ملحق شده اند انتظارات مردم نیز صد برابر شده است و این باعث شده که حتی از ارائه خدمات اولیه بی بهره بمانند.

وی یادآور شد:ما این مورد را به چشم خود دیده ایم که شهروند ما برای یک بحث فاضلاب ساده که ابتدایی ترین خدمت است برای شهروندان باید چندین بار با مدیریت محترم آبفا تماس بگیریم تا با مورد پیش آمده رفع شکستگی گردد و این کم کاری و کم کفایتی مدیر کل آبفای استان را نشان می دهد که بعد از گذشت چند سال هنوز بخش فاضلاب مناطق الحاقی به امور آبفا تحویل داده نشده است و  ضرورت دارد در این رابطه رایزنی هایی انجام شود تا بیشتر از این مردم دچار مشکل نوشند.

سید آزاد حسینی ادامه داد:هنوز برخی از زمین داران شهر پاوه مخصوصا روستاهای ملحق شده به شهر برای اینکه بتوانند سرپناهی برای خود بسازند،زمین های قولنامه ای که به طرح جامع تفضیلی منجر می شوند دارند و این مورد واقعا دردسر ساز شده است  و تا این طرح جامع تفضیلی که اکنون مدت زمان قانونی 10 ساله ی آن به پایان رسیده به نتیجه نرسد شهرداری نمی تواند سند رسمی برای آنها صادر نماید.

رئیس شورای شهر پاوه در ادامه به بحث آسفالت در مناطق الحاقی پرداخت و افزود: با اولین بارندگی بیشتر  ساکنین این مناطق حتی نمی توانند به صورت عادی تردد نمیاند و انتظار ما این است نماینده محترم نیز مارا در این رابطه همراهی کند تا حداقل این نیاز مردم را برآورده نماییم.

حسینی ادامه داد:مردم ما توقعات آنچنان بزرگی ندارند و همه ی خواسته ها و نیازهای آنها ارائه ی خدمات اولیه می باشد و اگر ما دست در دست هم دهیم،شورای شهر قطعا به عنوان بازوی قدرتمندی برای نماینده محترم،در راستای مطالبات و پیگیری مشکلات شهروندان عمل خواهد کرد 

رئیش شورای شهر پاوه افزود:ضمن تشکر از ادوار گذشته،شورای دور ششم شهر پاوه ، چند جوان خوش فکر و توانمند و در کنار آنها حاج جهانبخش لطف الهی با کوله باری از تجربه تیم بسیار خوبی را تشکیل داده اند و آقای مرادی هم به عنوان شهرداری پاک و سالم را انتخاب کرده ایم و اگر کار آنچنان شق القمری انجام نپذیرفته باشد تا کنون،حداقل حافظ مال و اموال شهرداری بوده و تا کنون دست درازیی در این رابطه صورت نگرفته است.

حسینی در پایان گفت:انشاالله که این جلسه منجر شود که شورای شهر تبدیل به بازوی قدرتمند نماینده شده و در این میان شرمنده مردم نشویم،چون همیشه گفته شده به دلیل اعتبارات و امکانات کم شرمنده مردم شده ایم اما خود را مدیون مردم نکرده ایم و هرچه در توان داشته ایم را در اختیار مردم گذاشته ایم اما جوابگو نیست مخصوصا برای مناطق الحاقی اعتبارات ویژه ای را لازم داریم که حداقل برای آسفالت،پله بندی کوچه ها و ... برای آنها خدمت رسانی انجام دهیم.

نظرات ارسال شده

کد امنیتی رفرش

باکس جستجو

هر موضوعی که میخواهید جستجو کنید را در این قسمت بنویسید

تمام حقوق مطالب سایت برای پایگاه خبری صدای چورژی حفوظ میباشد