جمعه 31 شهریور 1402

دونیت تبلیغات تماس با ما طراحی سایت
  • نویسنده :
  • بازدید : 140 مشاهده

به گزارش صدای چورژی فرماندار پاوه در نشست قرارگاه عملیاتی آبرسانی استان کرمانشاه گفت: چورژی،نسمه،سرکران و دوریسان 12 ساعت اب ندارند!

دکتر اردشیر رستمی : با تکمیل و تحویل پروژه هانی کوان بلافاصله آب و فاضلاب باید بر اساس برنامه نسبت به تامین آب شرب پایدار محله های چورژی،نسمه،سرکران و دوریسان اقدام کند.

فرماندارپاوه پاوه با انتقاد شدید از نحوه تامین آب شرب دو منطقه پر جمعیت شهر ، این وضعیت را نامناسب عنوان کرد و گفت مردم این مناطق در شبانه روز ۱۲ ساعت آب شرب ندارند.

اردشیر رستمی با اظهار نگرانی عمیق از وضعیت آب شرب این دو نقطه شهر گفت؛ به محض تحویل پروژه هانی کوان به آب و فاضلاب برای رفع مشکل چورژی و سایر مناطق نیاز به اجرای سه کیلومتری انتقال است که ان شاءالله با اجرای آن آب شرب پایدار این ساکنین نیز تامین خواهد شد.

فرماندار پاوه تصریح کرد ؛نظر به اینکه اجرای خط انتقال زمان بر خواهد بود. باید به بهترین نحو آبرسانی به این مناطق انجام شود

گفتنی است در این رابطه مدیر مسئول کانال صدای چورژی با دکتر رستمی گفتگویی مفصل انجام داده و طی نامه‌ای رسمی و کتبی از ایشان درخواست رفع مشکل آب شرب این مناطق را نموده بودیم که ایشان نیز به درد و دل‌های ما با اشتیاق زیادی گوش داده و قول رسیدگی دادند.

از برخورد گرم و مردمی بودن ایشان نمایان بود که پیگیر مشکلات مردم میشوند و ایمان داریم شهرستان پاوه تا زمان خدمت‌گذاری ایشان در سمت فرماندار شاهد پیشرفت روزافزون خواهد بود.

همچنین لازم است از دوست و همکار عزیز و همچنین روابط عمومی فعال فرماندار پاوه آقای فرهاد صالحی به دلیل پاسخگو بودن و پیگیر بودن در هر زمان و مکانی تقدیر و تشکر فراوانی را داشته باشم.

نظرات ارسال شده

کد امنیتی رفرش

باکس جستجو

هر موضوعی که میخواهید جستجو کنید را در این قسمت بنویسید

تمام حقوق مطالب سایت برای پایگاه خبری صدای چورژی حفوظ میباشد