جمعه 31 شهریور 1402

دونیت تبلیغات تماس با ما طراحی سایت
  • نویسنده :
  • بازدید : 85 مشاهده

شهردار پاوه از اعمال قاطعانه قانون ممنوعیت ساخت و ساز در زمین‌های فاقد کاربری مسکونی و نیز دارای تفکیکهای غیرمصوب در شهر پاوه خبر داد.


مهندس مرادی شهردار پاوه در گفتگو با صدای چورژی ضمن اعلام خبر فوق عنوان نمود: شهرداری پاوه در راستای جلوگیری از گسترش بی‌رویه شهر و ساخت و سازهای بدون مجوز، مصمم است تا با قاطعیت با هرگونه ساخت و ساز در زمینهای فاقد کاربری مسکونی و زمینهایی که بدون مجوز در داخل محدوده و حریم استحفاظی شهر توسط مالکین تفکیک شده‌اند برخورد قانونی به عمل آورد.

شهردار پاوه ادامه داد: در این راستا چون کمیسیون ماده ۱۰۰ شهرداری نیز برای این گونه ساخت و سازها رأی بر ابقای بنا با اعمال جرایم صادر نخواهد نمود، از شهروندان محترم درخواست می‌شود قبل از هر گونه معامله و خرید زمین، به ویژه در حاشیه شهر، از نوع کاربری و وضعیت و امکان یا عدم امکان ساخت وساز و صدور پروانه اطلاع یافته تا متوجه ضرر و زیان در این راستا نشوند.

مهندس مرادی یکی از نمونه‌های اخیر مورد فوق را زمین خاکبرداری شده جنب شهرک کارگاهی که در حال احداث فنداسیون بود عنوان نمود و گفت: این شهرداری در راستای اعمال قانون، از ادامه کار جلوگیری به عمل آورده و اقدام به پر نمودن زمین مذکور نمود.


 

نظرات ارسال شده

کد امنیتی رفرش

باکس جستجو

هر موضوعی که میخواهید جستجو کنید را در این قسمت بنویسید

تمام حقوق مطالب سایت برای پایگاه خبری صدای چورژی حفوظ میباشد