جمعه 31 شهریور 1402

دونیت تبلیغات تماس با ما طراحی سایت
  • نویسنده :
  • بازدید : 111 مشاهده

پایگاه خبری صدای چورژی؛به مناسبت هفته ی بزرگداشت مقام معلم؛

مراسم تکریم پیشکسوتان آموزش و پرورش پاوه برگزار شد

به مناسبت هفته ی بزرگداشت مقام معلم مراسم تکریم پیشکسوتان آموزش و پرورش پاوه در اردوگاه تفریحی سریاس برگزار شد.

به گزارش واحد اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان پاوه، روز گذشته در هجدهمین روز اردیبهشت ماه، در مراسمی از یکصد نفر از بازنشستگان آموزش و پرورش شهرستان پاوه به ترتیب کسوت دعوت به عمل آمد تا به مناسبت هفته ی بزرگداشت مقام معلم ، از سالها زحمت و مجاهدت آنها قدردانی شود و روزی خاطره انگیز برای آنها رقم خورد .

در این مراسم که در اردوگاه زیبای سریاس برگزار شد ، برنامه های متنوعی اجرا شد و پیشکسوتان عرصه ی تعلیم و تربیت شهرستان پاوه ساعات خوشی را در کنار هم سپری کردند.

در ابتدای این مراسم مدیر آموزش و پرورش شهرستان پاوه ضمن خیر مقدم ، پیشکسوتان را سرمایه های گرانبهای آموزش و پرورش دانست و گفت: احترام و حفظ جایگاه پیشکسوتان از وظایف همگان است و موفقیت هر جامعه در گرو این مهم است.

سپس مراسم با برنامه های متنوعی همچون توصیه های دکتر جزا راهگان متخصص روانپزشکی، توصیه های کارشناس تغذیه (هانا فهیمی) ، برنامه ی گروه خانه ی دف هورامان ، اجرای نوای محلی توسط آقای فرشاد خدامرادی ، شعر خوانی همکار بازنشسته معتصم شافعی، بیان خاطراتی شیرین توسط آقایان محسن معاذی و جلال عبدی ادامه یافت و پایان بخش مراسم هم تجلیل از تعدادی از بازنشستگان موفق و صرف نهار در یک فضای بسیار زیبا و بهاری بود.

نظرات ارسال شده

کد امنیتی رفرش

باکس جستجو

هر موضوعی که میخواهید جستجو کنید را در این قسمت بنویسید

تمام حقوق مطالب سایت برای پایگاه خبری صدای چورژی حفوظ میباشد