جمعه 31 شهریور 1402

دونیت تبلیغات تماس با ما طراحی سایت
  • نویسنده :
  • بازدید : 84 مشاهده

تجلیل از اعضای شورای اسلامی شهر پاوه به مناسبت روز ملی شوراها

شهردار پاوه به همراه تعدادی از کارکنان شهرداری به مناسبت روز شوراها در صحن شورای اسلامی شهر حضور یافتند و مناسبت مذکور را گرامی داشتند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری پاوه؛ در این نشست مهندس مرادی ضمن تبریک روز شورا به اعضای محترم شورای اسلامی شهر، طی سخنانی به جایگاه والای شورای اسلامی در مدیریت محلی اشاره و از همکاری و تعاملات سازنده اعضا با مجموعه شهرداری در راستای تأمین منافع عمومی شهر و شهروندان تقدیر به عمل آورد.

شهردار پاوه با اشاره به اینکه کلیه مصوبات شورای اسلامی شهر با امضای همه اعضای محترم شورای اسلامی شهر است؛ عنوان نمود: من این نکته را نشان دهنده وفاق و همدلی اعضای شورای اسلامی شهر در راستای حل مشکلات و خدمت‌رسانی بهتر به شهروندان می‌دانم.

مهندس مرادی در پایان سخنان خود ابراز امیدواری نمود که ان‌شاءالله با تعامل بیش از پیش شورای اسلامی شهر و شهرداری، زمینه خدمات‌رسانی مناسب‌تر به شهر و شهروندان و در نتیجه موجبات رضایتمندی بیشتر شهروندان که رضایت باریتعالی را به دنبال دارد فراهم گردد.

در ادامه هر یک از اعضای محترم شورای اسلامی شهر نیز طی سخنانی از زحمات و خدمات شهردار و کارکنان شهرداری و نیز حضور آنها در شورا و ارج نهادن به مناسبت ملی روز شورا تقدیر نموده و به ارائه نکاتی به منظور پیشبرد مطلوب‌تر امور پرداختند.

 پایان بخش این دیدار اهدای لوح تقدیر به اعضای محترم شورای اسلامی شهر از طرف شهردار پاوه بود.

نظرات ارسال شده

کد امنیتی رفرش

باکس جستجو

هر موضوعی که میخواهید جستجو کنید را در این قسمت بنویسید

تمام حقوق مطالب سایت برای پایگاه خبری صدای چورژی حفوظ میباشد