جمعه 31 شهریور 1402

دونیت تبلیغات تماس با ما طراحی سایت
  • نویسنده :
  • بازدید : 103 مشاهدهفرماندار پاوه در نشست شورای آموزش و پرورش پاوه از جذب اعتبار ۳ میلیاردی برای احداث سالن ورزشی در چورژی و زمین چمن مصنوعی در پاوه خبر داد.
 اردشیر رستمی در این نشست گفت: جهت احداث سالن ورزشی در چورژی مبلغ دو و نیم میلیارد تومان و جهت احداث زمین چمن مصنوعی در شهرستان پاوه مبلغ ۸۰۰ میلیون تومان جذب شده است.

فرماندار شهرستان پاوه با بیان اینکه شغل معلمی شغل مقدسی است گفت: پیامبر بزرگوار اسلام(ص) می فرماید که من به عنوان معلم بر انگیخته شدم و هدف ایشان هم تربیت و اموزش به نسلی بود که ما امروز از بازماندگان آن طریقت هستیم و باید این راه و روش پیامبر بزرگوار را ادامه دهیم.

اردشیر رستمی گفت: جهت احداث سالن ورزشی در چورژی مبلغ دو و نیم میلیارد تومان و جهت احداث زمین چمن مصنوعی در شهرستان پاوه مبلغ ۸۰۰ میلیون تومان جذب شده است.

وی با اشاره به اینکه اعتبارات لازم برای بازسازی و کلنگ زنی مدرسه روستای خانقاه جذب شده است گفت: یک و نیم میلیارد تومان برای نوسازی مدارس شهرستان پاوه هم جذب اعتبار شده است.

مدیر آموزش و پرورش پاوه نیز در سخنانی گفت: ما در سال گذشته موفق به کسب رتبه سوم کنکور و پنجم امتحانات نهایی در استان شدیم.

سعدی فتاحی افزود: تمهید مقدمات برگزاری آزمون استخدامی در ۱۵ اردیبهشت در قالب ۹ حوزه امتحانی برای ۱۰۰۰نفر آماده شده است.

وی گفت: در تعطیلات نوروزی بیش از ۳ هزار نفر در سطح مدارس پاوه اسکان داده شدند که با کمترین امکانات بیشترین استفاده را داریم و نیاز است این مدارس تجهیز شوند.

منبع:سلام پاوه

نظرات ارسال شده

کد امنیتی رفرش

باکس جستجو

هر موضوعی که میخواهید جستجو کنید را در این قسمت بنویسید

تمام حقوق مطالب سایت برای پایگاه خبری صدای چورژی حفوظ میباشد