جمعه 31 شهریور 1402

دونیت تبلیغات تماس با ما طراحی سایت
  • نویسنده :
  • بازدید : 120 مشاهده

معاون فنی و نظارت اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه گفت: به زودی طرح جامع سه مرز "سومار، شوشمی و شیخ صله" تصویب نهایی خواهد شد.
سید زاهدین چشمه خاور در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به اینکه در تیرماه سال 1398 مرزهای سومار در گیلانغرب، شوشمی در نوسود و شیخ صله در ثلاث باباجانی بر اساس مصوبه هیات وزیران به عنوان مرز رسمی شناخته شدند، افزود: برای اینکه بتوانیم خدمات بهتری در این مرزها که تا قبل از این مصوبه به صورت بازارچه مرزی فعالیت داشتند ارائه بدهیم، دو برنامه کوتاه مدت و بلندمدت را برای هر سه مرز تعریف کردیم.
وی ادامه داد: برنامه‌ کوتاه مدت برای مدت چهار، پنج سال و تا زمانی است که بتوانیم پایانه‌های مسافری و تجاری را در این سه مرز مستقر کنیم.
معاون فنی و نظارت اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه یکی از بخش‌های برنامه کوتاه مدت را استقرار سایت‌های موقت مسافری و کالا در این مرزها اعلام کرد و یادآور شد: برای این منظور در هر سه مرز فضایی 700 مترمربعی در نظر گرفته شده تا نمایندگان همه ادارات ذیربط بتوانند در این محل مستقر شده و ارائه خدمات بدهند.
چشمه خاور از تهیه برخی ملزومات مانند تجهیزات برق، تجهیزات آب و ... نیز برای احداث پایانه این سه مرز خبر داد و عنوان کرد: برای بهبود جاده دسترسی به پایانه در مرز سومار نیز اقداماتی در حال انجام است.

منبع؛ایسنا

نظرات ارسال شده

کد امنیتی رفرش

باکس جستجو

هر موضوعی که میخواهید جستجو کنید را در این قسمت بنویسید

تمام حقوق مطالب سایت برای پایگاه خبری صدای چورژی حفوظ میباشد