جمعه 31 شهریور 1402

دونیت تبلیغات تماس با ما طراحی سایت
  • نویسنده :
  • بازدید : 129 مشاهده

 

حجت الاسلام و المسلمین شهریاری دبیر کل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی در وحدت میان مسلمانان خنثی کننده توطئه‌های دشمنان استدیدار با امام جمعه پاوه مهمترین ابزار دشمن در ایجاد اختلاف بین مسلمانان را سرمایه گذاری جهت تحقق جنگ نرم عنوان کرد و گفت: دشمن سعی دارد با استفاده از فقر فرهنگی زمینه‌ی جذب مغفولان را فراهم میکند.

 

وی افزود: ایجاد تفرقه بین مسلمانان نقشه‌ی شوم دشمن است که با ظهور انقلاب اسلامی ایران بروز پیدا کرد، چرا که دشمن انقلاب ما را خطری بزرگ برای خود میداند.

 

دبیر کل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی وحدت و همدلی بین مسلمانان، دشمن شناسی و بصیرت را از اصول دینداری برشمرد و گفت: امروز باید زیر چتر واحد، اسلام حقیقی را اجرا کنیم و نگذاریم شبکه‌های معاند میان مردم تفرقه ایجاد کنند.

 

ماموستا ملاقادر قادری امام جمعه پاوه نیز در این دیدار با گرامیداشت یاد شهدای پاوه گفت: شهدای پاوه برای دفاع از اسلام، انقلاب و ایجاد امنیت جان خود را فدا کردند و امروز نیز مردم منطقه به عنوان مرز داران کشور و مدافعان ولایت ذره‌ای از ارزش‌های انقلاب دست برنداشته اند.

 

وی از آیت الله علما نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه به عنوان پدر معنوی استان یاد کرد و افزود: تلاش‌های ایشان در تحقق وحدت در منطقه چشمگیر است.

 

امام جمعه پاوه گفت: امروز دشمن و استکبار جهانی پس از تحمیل جنگ ۸ساله علیه کشور، تعرضات داعش، تحریم‌های اقتصادی و ترور‌های داخلی، به دنبال بروز فتنه‌های دیگری مانند تحریف‌ها و ایجاد تحرکات ملی و مذهبی است که باید برای خنثی کردن این توطئه‌ها هوشیار باشیم.

 

ماموستا قادری خاطرنشان کرد: شهرستان پاوه با ۶۲ هزار نفر جمعیت، ۱۰۴ مسجد فعال دارد و دارالعلم پاوه درحال حاضر با داشتن ۷۵طلبه دینی در تقویت بنیه علمی طلاب بسیار کوشاست.

منبع: خبرگزاری صداوسیما

نظرات ارسال شده

کد امنیتی رفرش

باکس جستجو

هر موضوعی که میخواهید جستجو کنید را در این قسمت بنویسید

تمام حقوق مطالب سایت برای پایگاه خبری صدای چورژی حفوظ میباشد