جمعه 31 شهریور 1402

دونیت تبلیغات تماس با ما طراحی سایت
  • نویسنده :
  • بازدید : 134 مشاهدهعبداله زاده معاون فرماندار در جلسه ی پیگیری و بررسی روند الحاق محلات دوریسان ، چورژی ، نسمه و سرکران به شهر پاوه : شهر پاوه جهت توسعه در آینده نیاز به طرح جامع بازنگری شده دارد اما تا طرح تفصیلی مصوب نشود این امر دست یافتن نیست لذا لازم است بصورت عاجل طرح تفصیلی پاوه تصویب گردد

عبداله زاده در این جلسه افزود :

🔹با آماده و اجرایی نمودن طرح تفصیلی کاربریها مشخص می شوند عدم تجانس کاربریها با قوانیین و مقررات شهری در طرح تفصیلی نیز آشکار می شوند .

🔹ارائه ی انشعابات غیر قانونی از طرف مدیران دستگاههای خدمات رسان مشکلات عدیده ایی را در آینده برای شهرها و روستاها فراهم می نماید لذا نباید واگذاری انشعابات مشکل دار از طرف مدیران نوعی مردمداری تفسیر شود هم اکنون برخی واگذاریها برای شهر پاوه و سایر شهرها و روستاهای شهرستان مشکلات بغرنج و پیچیده ایی را فراهم نموده است .

🔹بسیاری از زیر ساخت ها از جمله معابر و کوچه ها آماده هستند در برخی از این روستاها کوچه ها به اندازه ی یک خیابان و معبر عرض دارند.

🔹تا مجوز لازم از طرف شهرداری ها و بنیاد مسکن صادر نشده و مجوز واگذاری انشعاب از طرف شهرداری صادر نگردد ادارات خدمات رسان حق هیچگونه واگذاری انشعابات را تحت هیچگونه نام و شرایطی ندارند.

🔹باید در اسرع وقت شهرداری پاوه وسایر شهرداری های شهرستان برای رفع مشکلات مشاغل و صنوف آلاینده و هم چنین اشتغالزایی اقدامات لازم را با همکاری سایر ادارات ذیربط به منظور ایجاد منطقه ی کارگاهی انجام دهند چرا که در صورت عدم اجرای منطقه کارگاهی در آتیه ی نزدیکی دو سوی پاوه و برخی شهرهای تابعه با تنگنای آلایندگی مواجه خواهند شد .

🔹در شهر پاوه پیش بینی منطقه ی کارگاهی باید برای دو سوی شرقی و غربی پاوه باشد تا خود منطقه ی کارگاهی مشکل ساز نباشد .

🔹همکاران در شهرداری پاوه باید پای کار و عظم خود را جزم نمایند تا الحاق با سرعت و با دقت انجام پذیرد .

 

🔹بنا به دستور فرماندار لازم است شهرداری هر هفته ی جلسه ی الحاق را برگزار ننماید بی شک همه ی ادارات موظف به همکاری با شهرداری می باشند .

نظرات ارسال شده

کد امنیتی رفرش

باکس جستجو

هر موضوعی که میخواهید جستجو کنید را در این قسمت بنویسید

تمام حقوق مطالب سایت برای پایگاه خبری صدای چورژی حفوظ میباشد