جمعه 31 شهریور 1402

دونیت تبلیغات تماس با ما طراحی سایت
  • نویسنده :
  • بازدید : 13 مشاهده

به گزارش واحد اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان پاوه پاوه صبح امروز دوشنبه ششم شهریور ماه سال جاری با حضور فرماندار شهرستان پاوه و اعضای شورای اداری شهرستان  چهار طرح آموزشی ورزشی و رفاهی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان پاوه به بهره‌برداری رسید.

 این طرح‌ها شامل مدرسه ۹ کلاسه روستای شمشیر مدرسه ۶ کلاسه روستای خانقاه زمین چمن مصنوعی مدرسه مطهری و مرکز اسکان فرهنگیان شهرستان می باشند.

 مدرسه ۹ کلاسه روستای شمشیر در زمینی به مساحت ۱۲۰۰ متر و در سه طبقه با اعتباری بالغ بر ۸۰ میلیارد با همکاری بنیاد برکت و اداره کل نوسازی مدارس استان کرمانشاه تکمیل و به بهره‌برداری رسیده است.

 مدرسه ۶ کلاسه روستای خانقاه در زمینی به مساحت ۷۰۰ متر مربع و اعتباری بالغ بر ۶۰ میلیارد ریال به همت اداره کل نوسازی مدارس استان کرمانشاه تکمیل و به بهره‌برداری رسیده است.

 مرکز اسکان فرهنگیان شهرستان پاوه با اعتباری بالغ بر ۳۰۰ میلیون ریال جهت انجام تعمیرات داخلی که اعتبار آن از طریق اعتبارات داخلی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان پاوه و مساعدت اداره کل نوسازی مدارس استان کرمانشاه در ۲۰ اتاق تجهیز و آماده ی پذیرش از مهمانان فرهنگی خواهد بود.

زمین چمن مصنوعی دبستان شهید مطهری با اعتباری بالغ بر 400 میلیون ریال در قالب طرح شهید سلیمانی به بهره برداری رسید.
مدیر آموزش و پرورش در حاشیه ی این مراسمات ضمن تشکر از همکاری و مساعدت  مسئولین ادارات  کل آموزش و پرورش ونوسازی مدارس استان کرمانشاه و بنیاد برکت عنوان کرد دو طرح ورزشی زمین چمن مصنوعی شهرک چورژی و سراب هولی در هفته ی جاری کلنگ زنی خواهد شد.

فتاحی همچنین ازفرمانداری و شورای اداری شهرستان علی الخصوص شهرداری،اعضای شورای شهر و اداره ی راه و شهرسازی در راستای تکمیل پروژه های آموزش و پرورش تقدیر و تشکر نمود.

نظرات ارسال شده

کد امنیتی رفرش

باکس جستجو

هر موضوعی که میخواهید جستجو کنید را در این قسمت بنویسید

تمام حقوق مطالب سایت برای پایگاه خبری صدای چورژی حفوظ میباشد