جمعه 31 شهریور 1402

دونیت تبلیغات تماس با ما طراحی سایت
  • نویسنده :
  • بازدید : 57 مشاهده

به مناسبت ۱۷ مرداد و روز خبرنگار از فعالین حوزه خبر و فعالان مجازی شهرستان پاوه تقدیر شد.

مدیر آموزش و پرورش پاوه ضمن خیرمقدم و تشکر از همراهی اصحاب رسانه در سالهای اخیر گفت: آموزش و پرورش نهادی بسیار گسترده است و حساسیت نوع فعالیت آن باعث تمرکز خانواده ها بر روی اخبار و وقایع آن شده است.

سعدی فتاحی افزود: اطلاع رسانی دقیق و بدون کم و کاست، بیان نکات مثبت و منفی به صورت عادلانه و انتشار آنها و همچنین نقدهای مثبت و سازنده از انتظارات مردم و مسئولین آموزش و پرورش از اصحاب رسانه است.

وی با بیان اینکه در حال حاضر فضای مجازی گستردگی بسیار زیادی یافته است گفت: کرونا و آموزش مجازی باعث ارتباط دانش آموزان با فضای مجازی شد و این ارتباط اگر کنترل نشود می تواند بسیار مخرب باشد لذا خبرنگاران و فعالین حوزه ی فضای مجازی وظیفه ی به مراتب مهم و خطیری نسبت به گذشته دارند..

مدیر آموزش و پرورش پاوه در ادامه در خصوص پروژه های در حال احداث و بهره برداری آموزش و پرورش بحث و تبادل نظر شد و گفت: در هفته دولت دو مدرسه روستایی در خانقاه و شمشیر، مرکز رفاهی فرهنگیان و زمین چمن مدرسه مطهری افتتاح و همچنین پروژه های ساخت زمین چمن سراب هولی و شهرک چورژی هم کلنگ زنی خواهد شد.

در پایان اصحاب رسانه پاوه از حسن توجه مدیر آموزش و پرورش قدردانی کردند و گفتند: مجموعه مدیریت آموزش و پرورش همواره با رسانه های محلی تعاملی نزدیک و دوسویه داشته است و ابراز امیدواری کردند این ارتباط ادامه دار باشد.

نظرات ارسال شده

کد امنیتی رفرش

باکس جستجو

هر موضوعی که میخواهید جستجو کنید را در این قسمت بنویسید

تمام حقوق مطالب سایت برای پایگاه خبری صدای چورژی حفوظ میباشد