جمعه 31 شهریور 1402

دونیت تبلیغات تماس با ما طراحی سایت
  • نویسنده :
  • بازدید : 155 مشاهده

 

تحلیل سریال های ماهواره ای(فارسی وان،جیم و ...) و تاثیر آنها بر خانواده*

 

بیش از 2000 سال پیش امپراطوری های چین، دیواری 7000 کیلومتری ایجاد کردند تحت عنوانِ دیوار چین.

ارتفاع آن به 10 متر می رسد و پهنای آن به قدری است که چهار اسب می توانند همزمان از روی آن عبور کنند( و به پایین نیفتند)،البته هر بار پادشاهان مختلف به دیوار اضافه کرده اند و هم اکنون 50 هزار کیلومتر طول دارد،این دیوار از کوه ها و مزارع و باتلاق ها و ...گذر کرده است.برج های آتش را در مقاطعی از طول دیوار احداث کرده اند، به طوری که هرگاه در این برج ها آتش روشن می کردند مردم چین متوجه می شدند(از این طرف دیوار) که جنگ شروع شده است،بهر حال این دیوار طولانی‌ترین و بزرگترین سازه مهندسی تدافعی نظامی از لحاظ زمان ساخت در جهان است.

تصور کنید،در زمانی که جنگ ملت ها با شمشیر و کمان و نیزه بوده، دیواری این چنین چه تاثیر به سزایی در محافظت از خاک یک کشور داشته است.

 

اما جالب است که بدانید بلافاصله پس از ساخت این دیوار ،کشور چین بار ها از دشمنان شکست خورد، چرا ؟

زیرا هر بار مغول ها(در مرزهای شمالی) سربازان و نگهبانان چینی را فریب می دادند و با وعده وعید های پوشالی آن ها را تطمیع می نمودند.این بار نگهبانان خود در را برای ورود دشمن باز می کردند!

(چینی ها دیوار محکم ساختند ولی نگهبانان ضعیفی روی دیوارها گذاشته بودند)*

(شکست های کشور چین و رد شدن دشمنان از دیوار قطعی است، ولی رد شدن به این شیوه،یعنی فریب نگهبانان و باز کردن درها را در حکایت ها شنیده ام،ممکن است صحت هم نداشته باشد ولی نتایج اخلاقی بسیار زیادی به همراه دارد)

 

اما ربطش به موضوع ما چیست؟

 

 در شریعت زیبای اسلام خانم ها مدیر خانه هستند،خانم ها نگهبانان خانه ها می باشند.

دشمنان خیلی وقت است به این حقیقت درست یافته اند که نمی توانند از دیوارِ ایمان ما عبور کنند،آن ها تاریخ را خوانده اند و می دانند که سلطان صلاح الدین چگونه صلیبیان را در هم شکست،آنها به این حقیقت رسیده اند که سیف الدین قطز چگونه افسانه ی شکست ناپذیر بودن مغول ها را به توهمات تبدیل کرد.

 

در نتیجه به صورت بسیار حیله گرانه می خواهند نگهبانان ما ،خود با دستان خود در را به روی آنها باز کنند! تا از این طریق به راحتی ما را شکست دهند.

 

این فیلم ها نگهبانان خانه ها را ،یعنی خواهران و مادران ما را فریب می دهند،بر کسی پوشیده نیست که اصلاح یک زن به منزله ی اصلاح یک تمدن است،زیرا نقش زن ها بسیار کلیشه ای و با اهمیت است.آن ها هستند که تمام مردان و زنان جوامع بشری را تربیت می کنند.

لذا دشمنان دقیقا" این فیلم ها را برای زن ها پخش می نمایند ،مردها که همیشه سر کارند!

و خانم ها هنگام آشپزی و استراحت و نظافت خانه و ... به تماشای این فیلم ها می نشینند

بیایید از خود بپرسیم زنی که اخلاقش به زوال رفته باشد چگونه می تواند به تربیت شیر مردان و شیر زنان آینده ساز بپردازد؟!

درس سوم:

آنها می خواهند خانواده ها را از درون پوسیده کنند.

چرا پولِ سلاح و مهمات را به خزانه های خود تحمیل کنند؟ چرا سربازان و هموطنان خود را به کشتن دهند؟زمانی که مجرای بسیار راحت تر و سهل الوصول تری وجود دارد!

و متاسفانه به وسیله ی این شبکه ها اخلاقیات و ارزش های اسلامی را درون خانواده هایمان نابود می کنند.

جمع این خانواده ها می شود جامعه،جمع این جوامع می شود امت اسلام! به همین سادگی!

بروید یک بار دیگر تاریخ را بخوانید و مشاهده بفرمایید که چگونه اندلس را از دست مسلمانان خارج نمودند...

به صورت رایگان در بین جوانان مشروبات الکلی پخش می کردند! زن ها و دختران مسیحی بصورت نیم لخت در مکان هایی جمع می شدند و به تفریح و شادی می پرداختند و جوانان ما به دیدار این لحظات می شتافتند!!!کار به جایی رسیده بود که فقط پیرها به مساجد می رفتند.این بار(بعد از پوسیده کردن از درون) حمله کردند و باز هم فتنه نمودند و مسلمانها بخاطر طمع ورزی و اختلاف بر سر تقسیم غنایم !!!!و ...دچار انحراف و سستی شدند ...

و آن اراده ی پولادین را از امت اسلام در اندلس گرفتند و پیروز شدند و این بار شروع کردند به کشتار و غارت و نسل کشی معترضین!! و این چنین اندلس مرکز علم و دانشِ مسلمین ،تبدیل شد به اسپانیای مسیحی!

نظرات ارسال شده

کد امنیتی رفرش

باکس جستجو

هر موضوعی که میخواهید جستجو کنید را در این قسمت بنویسید

تمام حقوق مطالب سایت برای پایگاه خبری صدای چورژی حفوظ میباشد