جمعه 31 شهریور 1402

دونیت تبلیغات تماس با ما طراحی سایت
  • نویسنده :
  • بازدید : 163 مشاهده

سردار کورش آسیابانی فرمانده قرارگاه شهید کاظمی با شیخ محمد قادری نجار و جمعی از رزمندگان دفاع مقدس  و خانواده های آنان در پاوه دیدار و ضمن تبریک سال نو و آغاز بهار قرآن از آنها تجلیل کرد.

به گزارش خبرنگار صدای چورژی: سردار آسیابانی فرمانده قرارگاه شهید کاظمی و هیئت همراه عصر امروز با حضور در روستای نجار به دیدار شیخ محمد قادری از عالمان و مشایخ منطقه رفت و ضمن ادای احترام و قرائت فاتحه در تکیه شیخ محمد عزیز قادری حضور و با بیت مکرمه وی دیدار و گفتگو کرد.

سردار آسیابانی ضمن ادای احترام به جایگاه این شیخ بزرگوار وی را برای منطقه نعمت بزرگی دانست و افزود: نیروهای نظامی همواره به شما و بیت جنابعالی افتخار نموده و خود را همواره مرهون دعاها و اذکار شما میدانند.

شیخ محمد قادری به نمایندگی از پدر ضمن خیرمقدم به سردار آسیابانی و هیئت همراه در روستای نجار و بیت شیخ به سلاله و دودمان خانواده شیخ قادری در چند سال اخیر اشاره کرد و افزود: در طول دهه های گذشته جدای از فعالیت های دینی و مذهبی این تکیه همواره مسائل و مشکلات مردم را تا حدی با حضور جناب شیخ بزرگوار حل و فصل نموده و مامن و پناهگاه مردم بوده است.

در ادامه سردار آسیابانی و هیئت همراه به دیدار خانواده یادگاران دفاع مقدس و جبهه های جنگ خانواده مرحوم شافع شافعی، خانواده مرحوم اسماعیل عبدی؛ بیت کاک انور بیکامیری، خانه کاک محسن معاذی رفت و ضمن تجلیل و تقدیر از مجاهدت و تلاشهای این افراد نامی از خانواده آنان تقدیر نمود و افزود: اگر تلاش ها و مجاهدت و از خودگذشتگی این سروران نبود امروز ما اینچنین امنیت و آسایش نداشتیم.

در ادامه هر کدام از افراد و خانواده های آنان به بیان نظرات و دیدگاه‌های خود در دوران گذشته و حال پرداختند و ضمن اعلام همبستگی با آرمانهای نظام و رهبری اعلام کردند همواره در خدمت نظام بوده و خواهند بود.

سردار آسیابانی در ادامه دیدارهایش با ماموستا ملا احمد مبارکشاهی امام جمعه شهر نودشه دیدار و ضمن خدا قوت به وی، از رشادتهای مردم سلحشور نودشه که یکی از شهرهای مقاوم در تاریخ نظام جمهوری اسلامی ایران می باشد، تمجید کرد.

ملا احمد مبارکشاهی هم ضمن تقدیر از زحمات و مجاهدتهای سردار آسیابانی به واقع وی را سردار محرومان و مستضعفان نامید.


نظرات ارسال شده

کد امنیتی رفرش

باکس جستجو

هر موضوعی که میخواهید جستجو کنید را در این قسمت بنویسید

تمام حقوق مطالب سایت برای پایگاه خبری صدای چورژی حفوظ میباشد