جمعه 31 شهریور 1402

دونیت تبلیغات تماس با ما طراحی سایت
  • نویسنده :
  • بازدید : 101 مشاهده

 روز پرکار سردار محرومان سردار آسیابانی فرمانده ارشد قرارگاه شهید کاظمی

 از حضور بر بالین بیماران بیمارستان قدس تا توزیع ۲۲۰ پک غذایی توسط سردار آسیابانی در پاوه و اورامانات

 فرمانده قرارگاه شهید کاظمی در روزهای آغازین سال نو عصر امروز بصورت سرزده بر بالین جمعی از بیماران بیمارستان قدس پاوه حاضر و از آنها عیادت و با اهدای ۱۰ کارت هدیه به آنها سال نو را تبریک گفت.

 سردار آسیابانی همچنین با کادر درمان این بیمارستان دیدار و با اهدای ۳۵ تخته پتو از زحمات و تلاش‌های پرستاران و کادر درمان بیمارستان قدس قدر دانی کرد و آغاز سال نو شروع ماه مبارک رمضان را به آنها تبریک گفت .

فرمانده قرارگاه شهید کاظمی سردار اسیابانی در ادامه با حضور  در جمع خانواده های شهیدان مرادی،باباخاص و مولودزاده در پاوه یاد و خاطر شهیدان را گرامی داشت و بر دستان مادران و فرزندان شهیدان این خانواده ها بوسه زد.

سپس سردار آسیابانی با حضور در بیت حاج ماموستا ملا قادر قادری امام جمعه پاوه ، آغاز سال نو و بهار قرآن را خدمت حاج ماموستا قادری تبریک عرض کرد‌.

در این دیدار امام جمعه پاوه نیز بابت تلاش‌ها و توجه ویژه سردار آسیابانی به منطقه اورامانات از وی تقدیر و تشکر کرد

گفتنی است صبح امروز نیز فرمانده قرارگاه شهید کاظمی سردار آسیابانی، ۲۲۰ پک غذایی را در بین خانواده های نیازمند روستاهای بخش کلاشی جوانرود و دالاهو به مناسبت آغاز سال نو و حلول ماه مبارک رمضان توزیع کرد سردار محرومان همیشع و در سخت ترین لحظه ها یار و یاور محرومان و مستضعفان بوده و با حضور خود باعث دلخوشی و شادی این خانواده ها شده  است


نظرات ارسال شده

کد امنیتی رفرش

باکس جستجو

هر موضوعی که میخواهید جستجو کنید را در این قسمت بنویسید

تمام حقوق مطالب سایت برای پایگاه خبری صدای چورژی حفوظ میباشد