جمعه 31 شهریور 1402

دونیت تبلیغات تماس با ما طراحی سایت
  • نویسنده :
  • بازدید : 135 مشاهده

تصویب طرح تفصیلی شهر پاوه (مهم ترین سند راهنمای توسعه شهری پاوه)

به گزارش پایگاه خبری صدای چورژی و به نقل از روابط عمومی شهرداری پاوه؛ مهندس سالم مرادی شهردار پاوه در این رابطه اظهار داشت: طرح تفصیلی یا همان سند توسعه شهری، سند اصلی مورد استناد در تمام برنامه ریزی ها و ملاک اقدامات بعدی با افق ۱۰ ساله در شهر است که نبود آن در شهر پاوه یکی از چالش های مهم در حوزه توسعه این شهر و کاهش کیفیت خدمات ارائه شده به شهروندان بود.

مهندس مرادی افزود: تا این تاریخ، شهر پاوه فاقد طرح تفصیلی مصوب بوده است و عملا شهر تا کنون بدون طرح تفصیلی اداره می شد که همین امر موجب بروز برخی از مشکلات و ناهنجاری در حوزه شهرسازی و توسعه شهرمان شده که با منافع و حق و حقوق عامه در تضاد بود.

شهردار پاوه ادامه داد: بر همین اساس و با توجه به اهمیت موضوع، تصویب طرح تفصیلی در اولویت های کاری شهرداری و شورای محترم اسلامی شهر قرار گرفت و مشکلات و موانع موجود بر سر راه تصویب طرح، در جلسات متعدد و فشرده بررسی طرح، مطرح و برطرف و در نهایت پس از کش و قوسهای فراوان، روز یک شنبه ۲۸ اسفند ماه به تأیید و تصویب کمیسیون ماده پنج استان رسید.

مهندس مرادی با بیان اینکه این طرح اولین طرح تفصیلی مصوب شهر پاوه می باشد، تصریح نمود: امیدواریم این طرح در افق پیش بینی شده، مشکلات شهرسازی پاوه را رفع کند و حقوق عامه و مالکانه شهروندان را پوشش دهد.

شهردار پاوه در پایان اشاره نمود: با توجه به اینکه شروع تهیه طرح از سال ۱۳۹۲ بوده است، قطعا در بازه زمانی سال مذکور تا کنون شهرداران پاوه و اعضای شورای اسلامی شهر زحماتی در رابطه با آن متقبل شده اند که لازم میدانم مراتب امتنان خود و اعضای محترم دور ششم شورای اسلامی شهر را خدمت آن عزیزان اعلام نمایم.

نظرات ارسال شده

کد امنیتی رفرش

باکس جستجو

هر موضوعی که میخواهید جستجو کنید را در این قسمت بنویسید

تمام حقوق مطالب سایت برای پایگاه خبری صدای چورژی حفوظ میباشد