جمعه 31 شهریور 1402

دونیت تبلیغات تماس با ما طراحی سایت
  • نویسنده :
  • بازدید : 824 مشاهده

نوید صحرایی:مدیران ادارات با سعه صدر با مردم همراهی نمایند/نارضایتی ارباب رجوع نزد ادارات برای ما پذیرفتنی نیست

دادستان پاوه در نشست شورای اداری شهرستان گفت:بسیاری از مردم وقتی به یک اداره ای مراجعه می کنند اکثرا ناراضی از آن اداره بیرون می آیند و به ما اعلام میکنند که علیرغم ارجاع به اداره مورد نظر بعد از چند روز یا چند هفته هنوز جواب مثبتی دریافت نکرده ایم.

وی افزود:لازم است مدیران ما هنگام مراجعه ارباب رجوع نزد آن ها،اگر اموراتشان قانونی است که پیگیری های لازم را انجام دهند و اگر غیر قانونی است با حرف زدن و آوردن دلیل آن هارا قانع نمایند ، یا مسئول مربوطه را برایشان تعیین نمایند و نگذارند که با نارضایتی از اداره آن ها بیرون بیایند،این موارد اصلا برای ما پذیرفتنی نیست و بارها مدیران مختلفی را جهت پاسخگو نبودن دعوت و از آن ها توضیح قانع کننده خواستیم.

نوید صحرایی در ادامه به ضعف اصناف اشاره کرد و گفت: آنچه که در ستاد تنظیم بازار مشاهده می کنیم متاسفانه گلایه مندی مردم پاوه از وضعیت گرانی اجناس در این شهرستان می باشد.

وی افزود: باتوجه به مشخص بودن متولیان مربوط به بازار اصناف دادستانی پاوه تاکنون در مورد دخالتی نداشته است اما با توجه به نزدیک شدن به سال جدید و بازار شب عید و رونق بازار با وجود مشکلات اقتصادی توقع جدی بنده این است که جهاد کشاورزی،اتاق اصناف و اداره صمت پای کار بیایند و نظارت کارگروه نظارت بر قیمت ها از این تاریخ به بعد تشدید شده و با متخلفان و گرانفروشان برخورد شود.

دادستان پاوه در ادامه به قیمت بالای اجناس در پاوه اشاره کرد و بیان کرد: تفاوت قیمت در پاوه با شهرهای مجاور و حتی کرمانشاه بسیار بالا بوده و وضعیت بازار پاوه بسیار آشفته است و تاکنون نظارت مطلوبی در این رابطه انجام نشده.

نوید صحرایی ادامه داد: وظیفه فرماندار پاوه نیست که برای اجناس و مواد خوراکی مانند گوشت را تعیین و ابلاغ نمایند،این نشانه یک خلاء است در جامعه ما،این وظیفه اصناف و تعزیرات و سایر ادارات مربوطه است که قیمت کالاها و مواد غذایی را تعیین نمایند.

دادستان پاوه بیان کرد:توان یک مدیر زمانی نمود پیدا می کند که در مواقع سخت و بحرانی توان عملیاتی خود را نشان دهد وگرنه در شرایط عادی همه رستم دستان هستند!

نوید صحرایی در آخر به بحث مشکلات آب شهرستان پرداخت و گفت: اداره امور پاوه از هم اکنون زنگ خطر بحران نبود آب را به صدا در آوردند،هم اکنون از اداره آبفا به عنوان یکی از اداراتی که خود کاملا بر شرایط واقف است انتظار می رود که برای تابستان و  فصل گرما برنامه ریزی دقیقی داشته باشند.
یکی از اصلی ترین مشکلاتی که مردم شهرستان با آن دست و پنجه نرم می کنند بحث آب می باشد که سالیان سال است آن ها را در تنگنا قرار داده،بعضی از مناطق ما وضعیت بحرانی پیدا کردند که باتوجه به کمبود بارش ها قطعا امسال شرایط سخت تر خواهد بود.

نظرات ارسال شده

کد امنیتی رفرش

باکس جستجو

هر موضوعی که میخواهید جستجو کنید را در این قسمت بنویسید

تمام حقوق مطالب سایت برای پایگاه خبری صدای چورژی حفوظ میباشد